![дерева 55](http://chasopys.te.ua/images/syspistvo/%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%B0_55.png)
У ході обстеження виявлено пні та залишки частин стовбурів зрізаних шести дубів. Адміністрацією Кременецького ботанічного саду дозвіл – лісорубний квиток на рубку вищевказаних дерев не видавався. Сума розрахованих збитків склала 45600 гривень.
Насторожує те, що ці злочинні факти у цих лісових насадженнях виявляються не вперше!
Матеріали справи надіслано до Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області.[ads-post]