![](https://i2.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/07/115803635_2753892201543812_3721980038141111578_o-scaled.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
Вирівнюючий шар з крупнозернистого асфальтобетону, завтовшки 10 см, вже уклали на 14 кілометрах автошляху М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече. Мова йде про ділянку на обході Кременця, яку розпочали оновлювати в рамках програми #Велике_будівництво.
[ads-post]Сьогодні на відрізку асфальтують з’їзди, заїзні кишені. Триває монтаж опор для освітлювальних приладів, планування узбіч. Попереду – влаштування верхнього шару з щебенево-мастикового асфальтобетону, тротуарів, нанесення розмітки та встановлення бар’єрного огородження.
Завершити оновлення обходу міста Кременець плануємо 21 серпня.
Роботи виконує ТОВ Техно-Буд-Центр.
Зазначимо, що протягом 2020 року в Тернопільській області буде відремонтовано 146,5 км автошляху М-19. Завершено роботи на 8 км неподалік селища Вишнівець, сіл Горинка та Старий Вишнівець. Паралельно працюємо на автошляху М-19 між Тернополем та Теребовлею (2 ділянки).
![](https://i2.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/07/114078375_2753892331543799_6474940252231419493_o-scaled.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i1.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/07/115343054_2753892188210480_4432728455159910476_o-scaled.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i2.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/07/115804395_2753892198210479_7116910631802976941_o-scaled.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)