![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/0117987d1ebf4f3df1cbfc211162ccf8.jpg)
У той час, як комунальники упорядковують вулиці, небайдужі кременчани організовують та беруть участь у суботниках, деякі мешканці продовжують смітити звалюючи біля міських контейнерів різний мотлох.
[ads-post]Прикро, що ті, хто мають бути оберегом затишку, дбати про чистоту і виховувати підростаюче покоління, демонструють негативний приклад для наслідування, псують настрій своїм вчинком мешканцям міста і його гостям.
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/c919dee3a77c0e21c5887f2901d76de4.jpg)