На Кременеччині підприємці без найманих працівників можуть отримати допомогу по частковому безробіттю

На Кременеччині підприємці без найманих працівників можуть отримати допомогу по частковому безробіттю
[ads-post]
Відтепер на допомогу по частковому безробіттю на період карантину можуть претендувати і фізичні особи-підприємці, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок, а також ті, хто звільнений від його сплати. Для цього протягом 90 календарних днів з моменту призупинення чи скорочення діяльності потрібно звернутися до центру зайнятості за місцем сплати ЄСВ, написати відповідну заяву, подати копію наказу із зазначенням дати початку зупинення (скорочення) діяльності та відомості щодо себе за встановленою формою. Оригінали документів можна надіслати поштою або подати через скриньку для кореспонденції в центрі зайнятості.

Допомога встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄСВ, але не більше мінімальної заробітної плати (4723 грн) на місяць. Фізичним особам, які звільнені від сплати ЄСВ, допомога по частковому безробіттю надається у розмірі 2/3 від мінімальної заробітної плати. Згадана допомога виплачується на період призупинення/скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину і не оподатковується.

Нагадуємо, що служба зайнятості  продовжує виплату допомоги по частковому безробіттю представникам малого та середнього бізнесу, які зупинили чи скоротили діяльність через карантин, сплачували єдиний внесок за найманих працівників упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення діяльності і не припинили трудових відносин з ними на момент звернення до служби зайнятості.

На 10 червня цього року вже розглянуто пакети документів 44 роботодавців району. Прийнято 43 рішення щодо виплати допомоги по частковому безробіттю 157 працівникам. Профінансовано 46339,45 тисяч гривень для виплати допомоги по частковому безробіттю.

Консультації можна отримати у будь-якому місцевому підрозділі служби зайнятості або за телефоном «гарячої» лінії в Кременецькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості - (03546) 2-26-90, Тернопільському обласному центрі зайнятості – (0352) 23-49-82, детальніше - на сайті державної служби зайнятості у рубриці «Допомога по частковому безробіттю» (https://www.dcz.gov.ua/storinka/dopomoga-po-chastkovomu-bezrobittyu-na-period-karantynu-0).Відділ взаємодії з роботодавцями Кременецької районної філії

Тернопільського обласного центру зайнятості (тел. 2-69-31))

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення