![](http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/198077/104043823_565978477644512_768651113656459892_n.jpg)
Ініціативу створення меморіального комплексу «Пам’ять жива», присвяченого загиблим українським захисникам, у селі Лішня Кременецького району обговорили сьогодні на нараді під керівництвом заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Віктора Устенка.
[ads-post]Окрім керівників окремих структурних підрозділів ОДА участь у засіданні взяли й представники Тернопільської єпархії ПЦУ – архієпископ Тернопільський і Бучацький Нестор, о. Андрій Любунь.
Присутні обговорили перспективу спорудження такого комплексу, а також шляхи вирішення низки пов’язаних із цим організаційних питань.