![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/9ab10df6d7356a9ae27478449ef37907.jpeg)
За інформацією оперативного штабу з організації профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території міста Кременець, станом на 10.00 15 квітня випадків захворювання COVID-19 у Кременці не підтверджено.
[ads-post]
Кременецька міська рада вкотре закликає дотримуватися режиму карантину – при виході з дому одягати маски та рукавички, не залишати домівок без зайвої потреби та дотримуватися правил особистої гігієни. Бережімо себе та оточуючих!
[ads-post]