![](https://i1.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/04/%D0%94%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B0.jpg?resize=540%2C619&ssl=1)
[ads-post]
Причиною нещастя стала грунтова дорога з численними вибоїнами, – розповідає сестра Михайла Наталія Дударчук. Брат загальмував, аби оминути перешкоду, і перелетів через кермо. Удар прийшовся на голову. Перелом основи черепа у двох місцях.
Станом на 19:00 годину 28 квітня стан чоловіка стабільно-важкий. Михайло прийшов до свідомості, проте давати прогнози лікарі не беруться, – каже жінка. Зараз потерпілий перебуває у нейрохірургічному відділенні в одній з лікарень Тернополя, інформує Файне місто.
Брат прийшов до тями. Проте стан його й надалі залишається важким, стабільно-важким. Вчора до нього на хвилинку заходила мама, сьогодні ж лікарі не впускають вже нікого. Кажуть, що треба почекати 3-5 днів і тоді вже можна буде говорити про щось більше. А зараз – моліться.
Невідомо, що очікує молодого чоловіка й надалі, скільки коштів буде необхідно на лікування. До цього моменту, – розповідає пані Наталія, – люди дуже допомогли. Грошові перекази надійшли як на карточку, так і приносили особисто додому. Жінка вдячна кожному, хто не залишає їх на самоті у цій біді та просить про молитву для брата.
Народився Михайло Мельничук 21 листопада 1992 року. Своєї сім’ї поки що не має. Проживає з батьками, має двох сестер.
Номер картки Ощадбанку сестри Михайла Оксани Кирилюк: 5167 4901 8959 9393