![](https://i2.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2017/11/%D0%B7%D0%B5%D0%BC%D0%BB%D1%96.jpg?resize=640%2C358&ssl=1)
[ads-post]Кременецькою місцевою прокуратурою проводиться системна робота щодо виявлення майна, яке може бути передане у власність територіальних громад та державі.
Встановлено, що на території Шпиколосівської сільської ради знаходиться земельна ділянка площею понад 2,5 га, власник якої помер більше 20 років тому, а спадкоємці у вказаної особи відсутні.
Оскільки орган місцевого самоврядування не вжив заходів щодо передачі у комунальну власність земельної ділянки, місцева прокуратура пред’явила позов до суду з вимогою передати у власність громади землю вартістю більше 1 млн грн.
Прес-служба прокуратури Тернопільської області