У Кременці рятують рідкісного птаха, якого підібрали на вулиці


Врятувати птаха, що вважається рідкісним в Україні, намагаються у Кременці. Місцевий мешканець знайшов сову на обочині об’їзної дороги. Як правильно подбати про неї не знає, відтак, просить допомогти тих, хто у цьому компетентний. Адже, ветеринар, до якого звернулися, нічим зарадити не зміг, бо спеціалізується на свійських тваринах.
[ads-post]– Допоможіть врятувати сову. Знайшли на об’їзній, біля дороги. Нічого не їсть вже два дні, не рухається. Візуально сова здорова, крила цілі, але є ознаки струсу. Якщо знаєте, як піклуватися за твариною, готовий віддати у надійні руки. Пишіть у коментарі, – просить Deni Hummels.

Читачі радять звернутися до Львівського «Центру врятованих тварин», аби там проконсультували – як врятувати сову. Інші кажуть, що варто повідомити фахівців НПП «Кременецькі гори». Дехто навіть ділиться власним досвідом порятунку такого виду пернатих.

– Теж таку минулого року знайшли, два дні не їла, потім по кілька кусочків м’яса почала їсти, а згодом і видужала, – пише Світлана Чава.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення