![Результат пошуку зображень за запитом конопля](https://foodfriends.ru/assets/image-cache/files/images/old/images/ff-images/%D1%81%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%8F%D0%B1%D1%80%D1%8C_2018/457355-972be4dd.26b13b97.jpg)
Юний порушник – учень 11 класу однієї зі шкіл Кременця. Батьки кажуть: золота дитина, іншої думки ті, хто знає парубка поза межами дому. В поле зору поліцейських потрапляє уперше, проте стаття серйозна – збут наркотичних засобів.
[ads-post]У ході оперативних заходів поліцейські задокументували факт продажу кременчанином речовини рослинного походження. Експертиза підтвердила – це наркотична речовина канабіс.
Неповнолітньому оголошено підозру за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 307 ККУ. Запобіжний захід – особисте зобов’язання. Незабаром матеріали провадження буде передано до суду.