![Хвора коронавірусом дитина на Вінниччині перебуває у тяжкому стані ...](https://24tv.ua/resources/photos/news/1200x675_DIR/202003/1306640.jpg?202003154702)
Коронавірус у дитини віком 1 місяць і десять днів із Шумського району не підтвердився.
Про це повідомляє Тернопільський штаб боротьби з коронавірусом.
[ads-post]В Тернопільській дитячій лікарні станом на 21:00 30 березня – 7 випадків COVID-19, серед хворих – 4 дітей.
Коронавірус підтвердився у мами 1,5 річної дитини з Кременецького району. Вона разом із дитиною, перебувають в реанімаційному відділенні лікарні. В інфекційному відділенні проходять лікування одинадцятирічна дитина та її мама, у яких підтвердили коронавірус із Монастириського району. Ще дві дитини віком 13 і 14 років разом із мамою з Монастириського району перебувають також в інфекційному відділенні лікарні