![](https://galas.te.ua/wp-content/uploads/2020/03/%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B2-%D0%BF%D0%B8%D0%B2%D0%BE.jpg)
[ads-post]Проник до сільського магазину аби викрасти пиво та соняшникове насіння – такий протиправний вчинок скоїв 17–річний мешканець Кременецького району.
Про крадіжку поліцейським повідомив власник магазину магазину. Вранці він виявив пошкодженими металопластиокві двері і відчинену касу. Звідти злодій викрав двісті гривень, а з полиць зникли ще десяток пляшок пива і декілька пачок соняшникового насіння.
Злодійкуватого нічного гостя поліцейські розшукали. Ним виявився студент одного з місцевих навчальних закладів. Хлопчина вже потрапляв в поле зору правоохоронців. Задля розваги він вирішив забратися в крамницю, впевнений у своїй безкарності. Однак відповісти перед Законом все ж доведеться.
Власник ще підраховує збитки, а кременецькі поліцейські відкрили кримінальне провадження згідно частини 3 статті 185 ККУ. Тривають слідчі дії.