![](https://i0.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2017/10/%D0%B7%D0%B5%D0%BC%D0%BB%D1%8F.jpg?resize=640%2C322&ssl=1)
Кременецькою місцевою прокуратурою проводиться системна робота щодо виявлення майна, яке може бути передане до державної та комунальної власності.
Встановлено, що на території Дунаївської сільської ради знаходиться земельна ділянка площею майже 2 га, власник якої помер більше 15 років тому, а спадкоємці у вказаної особи відсутні.[ads-post]Оскільки орган місцевого самоврядування не вжив заходів щодо передачі у комунальну власність земельної ділянки, місцева прокуратура пред’явила позов до суду з вимогою передати у власність громади землю вартістю більше 500 тис грн
Прес-служба прокуратури Тернопільської області