![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/02/86826157_565470097379316_1752205528437620736_n.jpg)
Доки місто лише починає прокидатися, працівники КП «Кременецьблагоустрій» уже на вулиці. З 6:00 спецтехнікою зачищають центральні вулиці від посипального матеріалу, який накопичився на узбіччях впродовж зими.
[ads-post]Природа ще може зробити сюрприз у вигляді березневого снігу. Та справа йде до весни, тож у Кременці наводять лад. Уже незабаром планують провести традиційні акції по благоустрою.
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/02/87024938_613261726123892_4697317465762299904_n.jpg)
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/02/87276270_635192410592660_3739854120295596032_n.jpg)