На Кременеччині вшанували Героя-журналіста


Героя-журналіста Дмитра Лабуткіна вшанували сьогодні на Кременеччині. Він – перший журналіст, котрий загинув в російсько-українській війні, виконуючи свої професійні обов’язки. День його загибелі прийнято відзначати Днем військового журналіста України
[ads-post]– 21 січня 2015 р. прибув до Краматорська та поїхав у місто Дебальцеве як журналіст, виконуючи завдання із збору фотоматеріалів для переговорної групи у Мінську. Вночі 16 лютого 2015 р. з Дебальцевого виїхала колона, яка перевозила поранених, Дмитро разом із колоною їхав на БТРі до Артемівська після виконаного завдання, як кореспондент.
19 лютого терористи надіслали дружині Дмитра відео із записом з місця бою обабіч залізничної колії, де були тіла загиблих поряд із розбитим БТРом. Пізніше інформацію про смерть кореспондента підтвердила волонтер «Офіцерського корпусу» Алла Борисенко «Чонгар».
20 березня 2015 у Дніпропетровському морзі підтвердили, що одне з тіл загиблих українських військових доставлених з Дебальцево належить Дмитру. З того часу вважався зниклим безвісти. У березні 2015 р. упізнаний серед загиблих, – пише Зоя Карп’юк .
Сьогодні побратими прийшли на могилу Дмитра Лабуткіна, аби згадати його подвиг та вшанувати Людину, героїзм котрої не оцінити…

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення