![До Кременця з’їхалися найкращі спортсмени Тернопільщини (фоторепортаж)](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/02/86423454_2680527932170223_3940208288750108672_n.jpg)
Сьогодні до Кременця з’їхалися найкращі спортсмени Тернопільщини. На базі Кременецької ОГПА ім. Тараса Шевченка триває урочисте свято вшанування кращих спортсменів та тренерів КУТОР «Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи зимових видів спорту».
Між нагородженнями учасників яскравими виступами вітають місцеві актори, співаки та танцівники. Директор школи Володимир Приймак коротко розповів про успіхи та здобутки, досягнуті у 2019 році.
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/02/86603471_797609750720493_7169081289323053056_n.jpg)
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/02/86712597_809752196208279_8002050180171956224_n.jpg)