Кременчанин став співавтором книги, за якою знімають новий український серіал

Кременчанин став співавтором книги, за якою знімають новий український серіал (фото)
Кременецький письменник Юрій Камаєв разом із Владиславом Івченком став автором книжкового персонажа, котрий незабаром з’явиться на телеекранах.
[ads-post]Наприкінці вересня минулого року телеканал ICTV розпочав зйомки детективного серіалу «Найкращий сищик» за мотивами серії пригодницьких книжок письменника Владислава Івченка. Фінанси для зйомки пілотної серії виділив Український культурний фонд. А головного героя Івченко писав разом з кременчанином Юрієм Камаєвим.

– Коли ми з Юрієм Камаєвим вигадували Івана Карповича, то тільки мріяли, щоб побачити його наживо. Так, завжди здавалося, що персонаж гідний екранізації. Але тоді така можливість здавалась фантастичною, бо ж яке там українське кіно було на той час? Втім, за останні роки кіновиробництво трохи пожвавилось і перестало орієнтуватися на Росію, – розповів Владислав Івченко в одному з інтерв’ю.

Мрія творчого дуету таки збулася. Нещодавно телеканал представив пілотну серію для вузького кола.

– Подивитися пілот серіалу про пригоди Івана Карповича так і не зміг, бо дуже хвилююся. Але Олександр Положинський і дружина зробили це за мене та запевняють, що все ок. Видихнув, може таки наберуся хоробрості. А поки, дорогий співавторе, Камаєв Юрій, ось тобі титр! – пише Владислав Івченко.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення