26-річний мешканець Кременеччини, який потрапив у ДТП в Чехії, потребує допомоги


26-річний кременчанин, котрий потрапив у ДТП в Чехії, потребує допомоги: він разом з колегами повертався з роботи, водій заснув за кермом і сталася аварія.
[ads-post]
Як повідомляє "Терен", наразі молодому чоловікові зробили кілька операцій, він уже прийшов до тями, але потребує тривалої та дорогої реабілітації.

Першою про аварію повідомила однокласниця Дмитра.

"З моїм однокласником – Дімою Дучинським – біда: потрапив в автомобільну аварію в Чехії. Зараз має тяжкі травми (голови та тазу), знаходиться у важкому стані. Допомогти можна на картку мами – Дучинська Тетяна Василівна – 5168 7573 6783 9653. Навіть якщо скинути декілька гривень – це вже якась допомога, тому всі, хто бажають допомогти – зробіть це", – просить Світлана Шевчук.

Інформацію про ДТП  також підтвердив брат Дмитра. Також він повідомив, що молодий чоловік уже опритомнів і, коли це стане можливим, він поїде до Чехії, аби забрати брата до дому для подальшого лікування та реабілітації.

"На щастя, частину лікування покрила медична страховка Дмитра. Який точно зараз у нього стан не можу сказати. Все стане зрозуміло, коли буду на місці, побачу брата та документи з лікарні", – каже Володимир.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення