![Світлина від Skijumping. UA.](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/82566713_826487914441111_7452663097816252416_n.png?_nc_cat=101&_nc_ohc=_fPi1cNvMzsAX8FF83x&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=57508dec2fcbb5d0b30ab8cf7bd38dac&oe=5EA6CA8D)
Цими вихідними в німецькому Обервізенталь проходив черговий раунд змагань Континентального Кубка з лижного двоборства.
[ads-post]Як повідомляє «Skijumping. UA.», добротним виступом у другому за силою турнірі лижників-двоборців запам’ятався спортсмен з Кременця Дмитро Мазурчук. Наш земляк зумів у двох змаганнях потрапити до чільної двадцятки найкращих, фінішувавши на 14 та 15 місцях відповідно.
Решта наших хлопців займали наступні місця: Віталій Гребенюк - 47 та 52, Олександр Шумбарець - 53 та 55, Іван Пилипчук - 54 та 56.