![](https://www.gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/5081d534206622b42b34a13a4e13dd93.jpg)
Подяка за сприяння у реалізації інвестиційного проекту «Реконструкція площі «Майдан Волі» у Кременеці.
[ads-post]Кременецька міська рада висловлює щиру вдячність депутату Верховної Ради України Людмилі Іванівні Марченко за активну участь та сприяння в реалізації інвестиційного проекту «Реконструкція площі «Майдан Волі» у м. Кременець, Тернопільської області».
Про це повідомила Кременецька міська рада на своєму сайті.