![](https://i1.wp.com/galas.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B4%D1%96%D0%B6%D0%BA%D0%B0-2.jpg?resize=667%2C444&ssl=1)
Впродовж доби працівники поліції задокументували факт крадіжки з торгового закладу. Об’єктом злочину крадій обирав алкоголь.[ads-post]Зловмисника впіймали працівники Кременецького відділу поліції. 19-річний парубок виніс з приміщення супермаркету 10 пляшок алкоголю.
Відомості про події внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 185 ККУ.
Поліцейські перевіряють причетність підозрюваного до скоєння аналогічних злочинів.