"Лекція на цвинтарі": на Кременеччині студенти навчаються у незвичайний спосіб


Аби викликати у студентів більший інтерес до нових знань та наочно познайомити з минувшиною міста Кременця, креативна викладач, дослідниця та професорка КОГПА ім. Тараса Шевченка Ірина Скакальська виводить своїх студентів за межі аудиторій.
[ads-post]
Самі майбутні історики стверджують, що такий формат їм не просто до вподоби, отримана інформація на цих лекціях запам’ятовується найкраще.
"Лекція з археології "Археологічні пам’ятки козацьких часів" для першокурсників спеціальності "Історія" КОГПА була проведена на П’ятницькому козацькому цвинтарі у Кременці.
Хоч і в незвичному місці, студенти з інтересом слухали розповідь про давній міський парафіяльний цвинтар, на якому спочивають не лише міщани, але козаки, які загинули під час битви за замок 1648 року, легенди й історичні дані, археологічні знахідки. Загалом говорили про пам’ятки козацьких часів на території України, при цьому споглядаючи навколо на мовчазні могили. Помітили, що надписи на могилах виконані церковнослов’янською мовою та їх майже не видно.
Досить багато хрестів на території кладовища розташовані практично одні біля одного. Отож, лекція, то не лише інформація, але й емоція", – ідеться у повідомленні Ірини Скакальської.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення