7 листопада у Підлісецькому лісництві Кременецького району на Тернопільщині висадили лісові культури на площі 5,8 га (квартал 13). Допомагали лісівникам студенти Кременецького професійного ліцею та учні ОЗ Горинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, повідомили у прес-службі Тернопільського ОУЛМГ.
Хлопці мечами Колесова пробивали грунт, а дівчата опускали в ці маленькі отвори саджанці сосни звичайної.
Працівники лісництва висловили щиру подяку учням за допомогу. Через роки можна буде прийти в цей ліс, помилуватися ним і з гордістю сказати: тут є й моє дерево.
Подібні заходи – чудова можливість побачити працю лісівника та унікальна нагода стати частинкою неосяжного світу природи йі дати початок чомусь новому. Хто хоч раз посадив дерево, – той ніколи не буде шкодити зеленому скарбові й не дозволить цього іншим.
![](https://nday.te.ua/wp-content/uploads/2019/11/img-aa15fcf0990648b724a50f65b473f890-v-01-d5.jpg)
![](https://nday.te.ua/wp-content/uploads/2019/11/img-8375158515fab181fde27e301652223c-v-01-81.jpg)