Сходи, котрі з’єднують вулиці Вишнівецька та Замкова наразі розчищають та ремонтують працівники КП «Кременецьблагоустрій». Сьогодні бригада зачистила прохід від землі та самосіву, на деяких ділянках доклали сходинки.[ads-post]По завершенню робіт і кременчанам, і гостям міста буде простіше і швидше дістатися з Вишнівецької на Замкову, а мешканцям Замкової спустися до зупинки, яку саме зараз облаштовують.
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/75610601_1354060041427782_1551877194211393536_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/74218605_2431447503791206_5019798165990146048_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/74450532_458617491449623_3726535542674817024_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/75394769_2577196719220180_5250039620288118784_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/75394232_504544916766996_2432815930544226304_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/74887107_989977771366129_2980313923074392064_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/74620992_557469444988165_4789705991870480384_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/75610601_1354060041427782_1551877194211393536_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/74218605_2431447503791206_5019798165990146048_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/74450532_458617491449623_3726535542674817024_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/75394769_2577196719220180_5250039620288118784_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/75394232_504544916766996_2432815930544226304_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/74887107_989977771366129_2980313923074392064_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/74620992_557469444988165_4789705991870480384_n.jpg)