![](https://img2.abo.media/upload/article/o_1dqhckc48sto5k2ihif8814di4a.bmp)
Більше сотні плівок за допомогою спеціального пристрою оцифрують у Кременецькому краєзнавчому музеї. Серед них негативи та кольорові фотоплівки. Оцифрують навіть збережені фотоплівки місцевих жителів.[ads-post]Роботу із збереження світлин, які з кожним днем стають історією, виконуватиме науковий співробітник Олександр Соловей.
Зберігач фондів музею Оксана Павець спільно із директором Кременецького музею Андрієм Левчуком запрошують кременчан поділитися власними історіями у фотографіях та приносити збережені плівки у музей, щоб оцифрувати їх.
Директор музею Андрій Левчук повідомив журналістам, що наразі триває збір фотоплівок, які оцифровувати почнуть із 2020 року.