На Кременеччині відбувся грандіозний 45-кілометровий забіг


13 жовтня, на Кременецькій базі лижних трамплінів зібралися сотні шанувальників бігу з усієї Тернопільщини. Вранці там стартував «Кремінь трепл», де учасники долають дистанції від 10 до 45 км.

[ads-post]
Трейл проводиться з метою: популяризація і пропаганда здорового способу життя; залучення населення до різновидів активного відпочинку; презентація туристичних об’єктів Кременеччини; розвиток трейлового бігу; розширення дружніх зв’язків між спортсменами, клубами, організаціями; підвищення змагального духу серед любителів бігу, пишуть на сайті kremintrail.com.ua.
Розпочався мегазахід із забігів наймолодших учасників. Стометрівку бігла малеча до 6 років. Згодом стартували вікові групи 7-9 років та 10-13 років, вони бігли 300 м. Юні спортсмени зібрали найбільше оплесків та вболівальників навколо. Усім учасникам вручили подаруночки та пригостили какао, аби відновити сили.
Опісля відбулася розминка від фітнес-тренера Олени із Тернополя. Дорослі бігуни обмінялися досвідом та рекомендаціями і під гучні оплески вболівальників стартували.
Варто відзначити хорошу організацію та роботу ведучих. Усе відбувалося вчасно, невимушено та цікаво.


Новини партнерів

Останні новини

Оголошення