![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/051/321/720620937335269104063504701298608387915776n_5da33cb9c61c6.jpg)
13 жовтня, на Кременецькій базі лижних трамплінів зібралися сотні шанувальників бігу з усієї Тернопільщини. Вранці там стартував «Кремінь трепл», де учасники долають дистанції від 10 до 45 км.
[ads-post]
Трейл проводиться з метою: популяризація і пропаганда здорового способу життя; залучення населення до різновидів активного відпочинку; презентація туристичних об’єктів Кременеччини; розвиток трейлового бігу; розширення дружніх зв’язків між спортсменами, клубами, організаціями; підвищення змагального духу серед любителів бігу, пишуть на сайті kremintrail.com.ua.
Розпочався мегазахід із забігів наймолодших учасників. Стометрівку бігла малеча до 6 років. Згодом стартували вікові групи 7-9 років та 10-13 років, вони бігли 300 м. Юні спортсмени зібрали найбільше оплесків та вболівальників навколо. Усім учасникам вручили подаруночки та пригостили какао, аби відновити сили.
Опісля відбулася розминка від фітнес-тренера Олени із Тернополя. Дорослі бігуни обмінялися досвідом та рекомендаціями і під гучні оплески вболівальників стартували.
Варто відзначити хорошу організацію та роботу ведучих. Усе відбувалося вчасно, невимушено та цікаво.
![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/051/321/7217200411292274306081775624607618002583552n_5da33cb6d1006.jpg)
![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/051/321/7264795413155126852790232105884523211259904n_5da33cb761c84.jpg)
![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/051/321/723999018924899944852694756281624365105152n_5da33cb7dda87.jpg)