![](https://i1.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2017/04/%D0%B7%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%8F.jpg?resize=500%2C306&ssl=1)
[ads-post]Добровільно приніс та здав предмет, ззовні схожий на пістолет з надписом «BLOW C 06», житель Кременецького району. Зброю чоловік знайшов ще наприкінці вересня неподалік автобусної зупинки. Знахідку заховав на території власного домогосподарства.
Пістолет мешканець Кременеччини приніс до місцевого відділу поліції у рамках місячника добровільної здачі зброї.
Правоохоронці звертають увагу, що за незаконне поводження з вогнепальною чи холодною зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами законом передбачене позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.