До нас звернуласть Ольга Опанащук з проханням про допомогу у розшуці батька.
[ads-post] Доброго дня.Мене звати Ольга, я з Острозького району Рівненської області. Допожіть, будь ласка, знайти тата. Справа у тому, що пішов з дому ще 13 травня і до цього часу не повернувся. Місцева жителька стверджує, що бачила його двічі у Кременці. Якщо можете опублікуйте ось це оголошення у своїй групі . "Люди добрі. Допоможіть знайти тата. Пішов з дому ще 13 травня цього року і до цього часу не повернувся. Тата звати Опанащук Петро Олексійович, 18 травня 1963 р.н. Місцева жителька ствержує, що двічі бачила його у Кременці ( у червні та вересні). Каже, що другий раз ( 14 вересня) бачила його біля магазину "Сіріус", був неголений та одягнений у білий светр. Є велика ймовірність, що повністю втратив пам'ять, не знає хто він і звідки. Численні пошуки там не дали результатів. Звертаюся до усіх жителів Кременця з проханням по допомогу. Люди добрі, можливо хтось бачив схожого чоловіка, можливо звертався на пошту, чи у паспортний стіл чи інші місця по допомогу, чи, можливо, бачили його у компанії безхатченків чи іншому місці. Будь ласка, допоможіть. Якщо бачили когось подібного телефонуйте за номером 0977028357 або 0988325005 або ж у відділ Острозької поліції. " Дякую Вам.![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-0/p480x480/60797198_791020827965092_9153748448028131328_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQnM3wYiVnThUB6XHhPuQLkQ_uExuBlMRG3K_Hxtg8hpvaPCFKaAcamZXN2ejjNPylk&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=d106d3b197ffce1ca1dbc1650bfe1c52&oe=5E3C2582)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-0/p480x480/62204869_369222233730657_7192409150788206592_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_oc=AQksUb6PPM9B5ZLepmpoqZ6rhzGDaLjV4mDahvsK76ApFD_ntFyzp5h-s9Q0TXU_H3U&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=b02542aaf1b6c755419a5a365a5628a9&oe=5E36ED98)