До опалювального сезону українцям підготували неприємний сюрприз

До опалювального сезону українцям підготували неприємний сюрприз
На період опалювального сезону і в подальшому тарифи на житлово-комунальні послуги ніхто знижувати не буде, на території Україні планується введення ринкових цін на енергоресурси, у тому числі, газ. [ads-post]Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на інтерв’ю Оксани Маркарової на телеканалі “1 + 1”.
Міністр фінансів України Оксана Маркарова повідомила, що тарифи на комунальні послуги знижуватися не будуть. Вона пояснила це необхідністю запровадження ринкових цін на природні ресурси та відзначила, що це також є вимогою Міжнародного валютного фонду.
Чиновниця повідомила, що й надалі буде діяти програма із надання субсидій тим, хто цього дійсно потребує. Саме через субсидії уряд буде допомагати малозабезпеченим, а не через зниження тарифів на природні ресурси.
На переконання Маркарової наразі ціноутворення є несправедливим, адже дозволяє платити за комуналку менше усім, і тим хто цього дійсно потребує, і тим хто має достатній рівень доходу.
Нагадаємо, право на отримання субсидії 2019 будуть мати ті сім’ї, чиї витрати на оплату комунальних послуг будуть перевищувати розмір обов’язкового відсотка платежу, який визначається індивідуально у кожному випадку.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення