![Ðа ÐозаÑÑÐºÐ¾Ð¼Ñ ÐºÐ»Ð°Ð´Ð¾Ð²Ð¸ÑÑ Ð² ÐÑеменÑÑ Ð²Ð°Ð½Ð´Ð°Ð»Ð¸ наÑобили Ñкоди (ÑоÑоÑакÑ)](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/10/lavky.jpg)
У Кременці знову відзначилися вандали. Цього разу зловмисники наробили шкоди на історичному Козацькому (П’ятницькому) кладовищі. Це найстаріше в Україні захоронення козаків, що збереглося до наших днів.
[ads-post]Кілька років тому Національний парк «Кременецькі гори» спільно з волонтерами та Кременецькою міською радою навів там лад, встановив інформаційні аншлаги та лавки. Нині від лавок залишився тільки каркас.
– Пам’ятка архітектури, П’ятницький цвинтар, кому заважали лавочки? Лишився один каркас, – пише Svitlana Pasika.