![Ðамкова гоÑа ÐÑеменеÑÑ](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/10/74331130_2382010422041111_4401093017306398720_n.jpg)
Поки дозволяють погодні умови, на Замковій горі у Кременці споруджують зону відпочинку для туристів. Наразі цим займаються працівники Кременецько-Почаївського ДІАЗу.
Зокрема уже добудовують павільйон під накриттям. Таке рішення почали втілювати з ініціативи громадських організацій та активістів.[ads-post]Раніше «Терен» розповідав, що домовленості про створення відпочинкової зони досягли на одній із нарад у Кременецькій міській раді. Тоді ж дійшли згоди й щодо співфінансування проекту з освітлення залишків оборонних споруд на Замковій горі. Долучитися мають міська та районна влада, також ініціатори ідеї розраховують на спонсорську підтримку.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/10/73179262_791053808020294_4992978856890597376_n.jpg)