![](https://i0.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2017/10/%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B0%D1%97%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0.jpg?resize=640%2C479&ssl=1)
Крадіжку мобільного телефону задокументували працівники Кременецького відділу поліції. Вчинок, не тільки протиправний, а ще й ганебний скоїв мешканець Черкащини.
[ads-post]Злодіяння трапилося у жіночому монастирі Почаєва. Туди паломники та малозабезпечені краяни приходять на безкоштовні обіди.
Втратив під час трапези телефон і один з відвідувачів. Чоловік поставив його на підзарядку, а поки їв – телефон зник.
Злодія поліцейські встановили. 47-річний уродженець Черкащини, вже встиг накриміналити у своїй області, а у святі місця приїхав явно не з добрими намірами.
Телефон правоохоронці у підозрюваного вилучили. За фактом крадіжки розпочато кримінальне провадження. Крадія перевірять на причетність до скоєння інших злочинів на території району. Тривають слідчі дії.