![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/09/torf1-e1567329614716.jpg)
Боротися із загоранням сухої трави та торфу довелося рятувальникам відразу у двох районах Тернопільщини. Спочатку зайнялося у селі на Кременеччині майже 2 га, наступного дня довелося гасити 1200 м кв на Шумщині.[ads-post]– До оперативно-диспетчерської служби Управління надійшло повідомлення про те, що горить торф на поверхні ґрунту у селі Андруга на Кременеччині. За лічені хвилини на місце події прибули бійці 5 державної пожежно-рятувальної частини Управління. Вогонь знищив суху траву та поклади торфу на площі 1,9 га, – повідомили в УДСНСУ Тернопільської області.
У с. Рахманів загорання ліквідовували 15 вогнеборців із застосуванням двох одиниць спецтехніки.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/09/torf2-e1567329660979.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/09/torf3-e1567329629138.jpg)