![](http://admin.business-companion.te.ua/uploads/600x400/2019/09/06/5d726299bc933.jpg)
Про це повідомив голова громади Володимир Плетюк.[ads-post]«Працюємо з інвесторами, щодо відновлення роботи Шумського торфозаводу. На комісії обласної ради погодив прагнення інвестора вкласти в повністю модернізоване підприємство власні кошти. Обласна комісія винесла позитивне рішення. Хочеться вірити, що наступного року підприємство, яке вже зареєстроване в громаді запрацює і буде місцем роботи жителів багатьох Шумщини», – зазначив очільник ОТГ.