![ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑÑÑибкÑв на лижаÑ
з ÑÑамплÑна](http://mn24.com.ua/wp-content/uploads/2015/11/f7f6f5a9295458531b352e3534f29ec8.jpg)
Також команда «Тернопільська область1», у складі якої виступали спортсмени з Кременця Андрій Пелешок, Андрій Пилипчук, Іван Пилипчук та Олександр Шумбарець, була найсильнішою у командних змаганнях.
Ще одну «золоту» нагороду здобув для скарбнички області Олександр Шумбарець, який став чемпіоном України серед лижників-двоборців: на трампліні К-75 та в гонці на 3 км спортсменові не було рівних. Другим фінішував Євген Марусяк, третім - кременчанин Віталій Гребенюк.[ads-post]У командному спринт підкорився «золотом» Артему Куцевичу та Валентину Ящуку, другими стали Іван Пилипчук і Олександр Шумбарець, бронзові медалісти - Андрій Пилипчук та Віталій Гребенюк. Усі спортсмени – представники Кременця, вихованці КДЮСШ із зимових видів спорту та обласної ШВСМ.