У Кременці тривають Кременецькі читання з історії Волині


Два дні, 26-27 вересня, у читальній залі КОГПА ім. Тараса Шевченка тривають пленерні засідання на тему «Кременецькі читання з історії Волині».

У стінах старовинної бібліотеки зібралися провідні науковці краю, щоб обговорити та представити свої дослідницькі здобутки. Такий науковий захід організовують на базі академії один раз на два роки.[ads-post]Від імені міського голови учасників привітав перший заступник Микола Матвіюк.  Долучилася до заходу також секретар Кременецької міської ради Галина Мельник.
Під час зустрічей історики представляють слухачам власні наукові здобутки. Серед тем: «Галицько-волинське пограниччя княжої доби в історичному регіоні Пліснеська», «Волинь на політичній карті Середьо-Східної Європи середини і другої половини XIV ст», «Волинські видання в книгозбірні Кременецького василіанського монастиря (за візитацією 1832 р)» та інші.
У перервах між засіданнями учасники читань мали нагоду познайомитися із видатними історико-архітектурними пам’ятками Кременця та околиць під час екскурсій.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення