У Кременці зроблять те, чого ще ніколи не було

У Кременці зроблять те, чого ще ніколи не було (фото)
Учора, 23 вересня, у Кременецькій міській раді відбулося перше засідання комісії з питань Бюджету участі. До складу комісії увійшли працівники міської ради, депутати, керівники громадських організацій, активісти.
Вони розпочали вивчення проектів, поданих кременчанами для реалізації через громадський бюджет, котрих до оголошеного терміну надійшло дванадцять. Кілька проектів комісія сьогодні направила авторам на доопрацювання.
[ads-post]

В Україні перші міста почали запроваджувати громадський бюджет ще у 2015 році. На сьогодні, близько 100 міст України успішно працюють із бюджетом участі та реалізують подані мешканцями проекти, щороку кількість поданих проектів зростає. Кременець у 2020 році зробить це вперше.

Серед основних вимог Кременецького громадського бюджету на 2020 рік – авторство жителів міста, реалізація на землі, яка у власності міста.

Повний кошторис одного проекту – не більше 100 000 грн. За умовами також проект не повинен потребувати на обслуговування коштів міського бюджету надалі.

Голосуватимуть мешканці Кременця та громадяни, що проживають, навчаються в місті. Одна людина може підтримати не більше, ніж п’ять проектів. Переможців має бути три.

Інформаційна кампанія з ознайомлення з проектами розпочнеться з 26 вересня і триватиме до 15 жовтня, а голосування проходитиме з 16 жовтня до 15 листопада.

Результати будуть оголошені до 1 грудня.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення