Кременчани організували марафон, щоб врятувати 14-річнго Станіслава, який бореться з раком

14-річний Станіслав Дякін з села Горинка Кременецького району Тернопільської області бореться з саркомою, яка пустила метастази в лімфовузли. Зараз хлопець перебуває на лікуванні у Ізраїлі.

12 вересня небайдужі кременчани організували благодійний концерт та збір коштів на лікування Стаса.[ads-post]- Стасу 15 липня лікарі провели важку операцію по видаленню метастаз, тому він дуже слабкий, – розповідає мама Станіслава Алла Дякіна. – Після того як провели операцію, все що видалили відправили на дуже дорогий аналіз. На основі результатів лікарі приймуть рішення про подальше лікування.
Ð¡Ñ‚Ð°Ð½Ñ–Ñ Ð»Ð°Ð² Ð”Ñ ÐºÑ–Ð½ терміново потребує вашої допомоги. Сума на Ð»Ñ–ÐºÑƒÐ²Ð°Ð½Ð½Ñ  Ð´Ð»Ñ  батьків непідйомна
Батьки на лікування сина витратили вже 80 000 доларів. На подальше лікування клініка виставила рахунок у 125 000 доларів. Батьки Станіслава звернулись до небайдужих із проханням допомогти. І вони знайшлись.

- Цей хлопчик живе з нами в одному місті, - розповідає волотерка директор Кременцького будинку культури Аліна Твердохліб. Ми бачили, що цій сім'ї потрібна допомога, тому вирішили почати з того, що самі можемо зробити. Ми організували благодійний концерт. І ви не повірете, дуже багато людей відгукнулось. Одразу погодились виступати артисти. І люди були дуже активні, ніхто не міг пройти повз. Аж мурашки по шкірі.

Точну суму коштів наразі назвати не можуть, але рідні хлопця просять небайдужих допомогти, щоб мати змогу продовжити лікування.

Довідка

Ви можете допомогти Станіславу одужати, перерахувавши кошти на картку.

Номер рахунку ПриватБанк: 5168 7573 9821 7432 – Володимир Дякін.

Тел. +380-985-61-10-36 – мама Алла Дякіна.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення