![кÑеменеÑÑ](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/09/70394254_2336825726635989_3190966894823735296_n.jpg)
Масштабний захід, на котрому можна було приміряти на себе різні професії, відбувся сьогодні на базі Кременецької ОГПА ім. Тараса Шевченка. Подія орієнтована на старшокласників та покликана допомогти молоді визначитися з вибором професії.
І Міжрайонний кар’єрний форум «Профорієнтація-2019» організований Кременецькою районною філією спільно з фахівцями Тернопільського обласного центру зайнятості та 4-ма районними філіями ОЦЗ (Збаразькою, Лановецькою, Підволочиською, Шумською). Долучилися партнери: заклади освіти, військові, ГО «Молодь Кременеччини», приватні підприємці та роботодавці та місцева влада. У заході взяли участь: директор Тернопільського ОЦЗ Василь Олещук, начальник відділу профорієнтації Тетяна Білінська, директор Кременецької філії Олег Ілинич.[ads-post]
На території діяли 10 локацій, де представили більше 30 професій. На площі розташували військову техніку, пожежну автівку, реанімобіль.
Учасники мали нагоду пройти експрес-тестування на ярмарку професій. Також відбулася презентація народних ремесел, лікування мистецтвом, рольові ігри з фінансової грамотності, тренінг для педагогічних працівників.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/09/70335149_726075424521200_801970707419365376_n.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/09/70224235_730678760679250_2239263564357435392_n.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/09/70404447_1382915995193406_4943584624157655040_n.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/09/70141954_455415185048269_2837453625658179584_n.jpg)