![](https://s.0352.ua/section/newsInternalIcon/upload/images/news/icon/000/051/100/zv_5d551dffce612.jpg)
Двоє чоловіків, які вкладали бруківку на церковному подвір'ї у с.Горинка Кременецького району, помітили лелеку, що вдарився об дах будівлі та після цього впав на подвір'я. Вони вирішили не залишати птаха напризволяще та надали йому необхідну допомогу.
[ads-post]
"Вчора рятували лелеку, упав на дах будинку, з будинку на церковне подвір'я, йому було жарко, у нього було прискорене дихання і він не міг стати на ноги. Напоїли водою, дали но-шпу, щоб зняти йому біль. Лапки і крила були не ушкоджені і він за півгодини полетів", - написав Олег Рожик на своїй сторінці у Facebook.
![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/051/100/67981444886150578433378172819704350507008n_5d551e18e8741.jpg)
![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/051/100/678801128861504951000531630110032097968128n_5d551a1015e24.jpg)
![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/051/100/68752050886150428433393470455848427061248n_5d551a5230ddb.jpg)