![ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑплаÑили до мÑÑÑевиÑ
бÑджеÑÑв](https://www.depo.ua/uploads/25705/conversions/f3ccdd27d2000e3f9255a7e3e2c48800-wide-big.jpg)
За сім місяців 2019 року платники податків, що перебувають на обліку у Кременецькому управлінні ГУ ДФС у Тернопільській області та які обрали спрощену систему оподаткування, спрямували до місцевих бюджетів 14,6 мільйона гривень єдиного податку. Це, за словами начальника Кременецького управління Ярослава Міщука, на 3 млн грн більше, ніж у січні-липні минулого року.
Впродовж липня цього року сплатили 2,2 млн грн єдиного податку.
Щодо структури перерахованого до місцевих скарбниць єдиного податку, то внесок фізичних осіб-підприємців складає 10,2 млн грн. Решту коштів сплатили юридичні особи-спрощенці.
Кременецьке управління наголошує, що єдиний податок спрямовується безпосередньо до місцевих бюджетів. Відтак, перераховуючи його своєчасно та у повному обсязі, суб’єкти господарювання – спрощенці забезпечують фінансування поточних потреб своїх населених пунктів та сприяють розвитку і благоустрою місцевої громади.