Експерти дали прогноз курсу гривні

Картинки по запросу курсу гривні
Американська валюта кілька днів плавала в діапазоні від 25,2 до 25,4 грн/$. Це, вважають аналітики, свідчать про стабілізацію ситуації. Початок коридору – 25 грн/$, а кінець – 25,5 грн/$. Очікувати більш істотної ревальвації (зміцнення) або девальвації (зниження) курсу гривні не варто.

Аналітик Андрій Шевчишин також вважає, що гривня зміцниться до позначки в 25 грн/$. Як аргумент “за” зміцнення експерт називає заяву Нацбанку. На сайті регулятора опублікували коментар заступника директора департаменту монетарної політики і економічного аналізу НБУ Володимира Лепушинського. Мовляв, Нацбанк не планує зупиняти зміцнення національної валюти. Відповідно до заяв, такі дії суперечили б меті домогтися зниження інфляції до 5%, а також несли б інші загрози для економіки країни.[ads-post]“Ймовірно, в найближчій перспективі гривня має шанс на відновлення зростання і повернеться в коридор 25-25,2 гривні за долар”, – зазначає експерт.
Другий табір висловлює менш позитивні оцінки. Наприклад, аналітик Володимир Мазуренко вважає, що долар зовсім не зміниться в ціні. Мовляв, причин для подальшого зміцнення немає.
“Гривня буде стабільно перебувати поблизу діючих позначок. Не думаю, що варто очікувати хоч відсутного відчутного зміцнення. 25,3 грн/$ – найбільш реалістичний курс”, – вважає Мазуренко.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення