На Кременеччині десантники представлять свою техніку


Ця спільна акція львівських десантників та Тернопільського обласного військового комісаріату охопить обласний центр та районні міста Зборів, Бережани та Збараж, Кременець.

Програма така:
- 6 серпня 2019 року м. Тернопіль, Театральний майдан
- 7 серпня 2019 року Зборів та Бережани
- 8 серпня 2019 року Збараж та Кременець
Десантники легендарної 80-десятки, озброївшись народною мудрістю «краще один раз побачити, ніж сто разів почути» вирушають на Тернопільщину реалізувати своє бажання показати усім охочим чим і на чому сьогодні воює «крилата піхота».
Американські броньовані «Хаммери» з’явилися на озброєнні бригади у 2015 році і за цей час вже перестали бути новинкою. А бронеавтомобіль, що приїхав зі Львова, раніше неодноразово був у районі проведення Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.
Такі акції в бригаді відбуваються не вперше. А проводять їх для того, щоб молодь та свідомі громадяни не вагалися у прийнятті рішення пов’язати своє життя із службою в армії, зокрема в елітних військах.
— Можливо чоловіки, які бажають укласти контракт із військом мають якісь сумніви, їм не вистачає потримати справжню бойову зброю в руках, послухати як працює двигун бойової машини, відчути її міць, сівши за кермо, щоб прийняти серйозне рішення, а такі демонстрації можуть стати для них мотиваційним чинником, – йдеться у повідомленні на їхній Facebook-сторінці.
Такі акції вже мають результат: у містах, де побували військовослужбовці ДШВ, вже з’явилися зацікавлені кандидати і він сподівається, що згодом їх побільшає.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення