![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/72025bb258cd35fe4322fe6701991d51.jpg)
Результати позачергових виборів по м. Кременець
Кременчани зробили свій вибір. Хоча явка на дільницях склала лише 44,07%, мешканці міста були одностайними у своєму виборі. Більшість голосів серед партій дісталося "Слузі народу" - 40,79%, інтереси Кременця у Верховній Раді відтепер також найімовірніше представлятиме новообраний депутат від цієї політсили Ігор Василів, який по Кременцю отримав 31,31%.
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/67302630_1301739980026419_2492432430254784512_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/67345864_1301740986692985_4131824183032152064_n.jpg)