![Ðа ÐÑеменеÑÑÐ¸Ð½Ñ Ð¿âÑний ÑоловÑк ÑÑÑибнÑв Ñ ÐºÑиниÑÑ](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/06/krynytsya.jpg)
Повідомлення про надзвичайну подію у поліцію надійшло від матері потерпілого. Жінка з с. Крутнів зателефонувала на «102» і сказала, що її син, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, стрибнув у криницю глибиною близько 10-ти метрів. Що спонукало чоловіка до такого вчинку невідомо.
Кременчанина дістали з криниці. Лікарі Почаївської лікарні надали йому медичну допомогу. Від госпіталізації чоловік відмовився.