![ÐлаÑники ÐÑеменеÑÑини ÑпÑÑмÑвали до бÑджеÑÑ Ð¼Ð°Ð¹Ð¶Ðµ 4,5 млн гÑн плаÑи за землÑ](https://ternopoliany.te.ua/media/k2/items/cache/e713f82e1992ba98dbb8349a14dd05aa_XL.jpg)
З початку 2019 року до місцевих бюджетів Кременеччини платники податків сплатили 4 млн 469,6 тис. грн плати за землю.
Загалом землевласники та землекористувачі спрямували у розпорядження територіальних громад понад 577,2 тис. гривень, повідомляє ДФС у Тернопільській області.
Нагадуємо, що останній термін сплати земельного податку для фізичних осіб збігає 29 серпня 2019 року.
За словами начальника Кременецького управління ГУ ДФС у Тернопільській області Ярослава Міщука, основними факторами зростання надходжень плати за землю стали своєчасна індексація та оновлення нормативної грошової оцінки земель, укладення нових договорів оренди з врахуванням реальної вартості землі, збільшення ставок земельного податку органами місцевого самоврядування та відміна необґрунтованих пільг.
«Зростання надходжень від плати за землю – результат кропіткої та ефективної співпраці фіскальних органів та представників місцевого саморядувння», - наголосив Ярослав Міщук. Адже ті громади, які подбали про проведення інвентаризації земель та отримання їх реальної вартості під час переукладення договорів оренди, отримали відповідний фінансовий ресурс.