![ÐÑеменÑанка оÑÑимала нагоÑÐ¾Ð´Ñ Ð²Ñд ФÑлаÑеÑа (ÑоÑо)](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/06/nagoroda.jpg)
Кременчанка отримала відзнаку із рук Патріарха Філарета. Колишнього викладача Кременецької ОГПА ім. Тараса Шевченка, кандидата мистецтвознавства та керівника референтури ВГО «Чесне слово» Лідію Макеренко-Іванюту нагородили Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ-го ступеня за внесок у розвиток українського православ’я. Радісною звісткою жінка поділилася у соцмережі.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/06/nagoroda2.jpg)
– Видатна подія у моєму житті! Мала сьогодні велику честь отримати з рук Патріарха Філарета Орден Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ-го ступеня. Безмежно вдячна Святійшому Філарету за таку високу відзнаку! Для мене це велика честь та наснага для подальшої діяльності на благо України! – написала Лідія Макаренко-Іванюта.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/06/nagoroda1.jpg)