![](https://i2.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2019/06/%D1%86%D0%B2%D1%96.jpg?resize=567%2C800&ssl=1)
Багато подорожував по Волині.В 1900 залишив Кременець оселився в Петербурзі і перейшов до журналістики.
Під час нацистської окупації він був ув’язнений у Варшавське гетто, і там він помер.Він залишив пару блокнотів спогадів, які були оприлюднені його дочкою; ці мемуари зараз розміщені в Єврейському історичному інституті в Польщі.
А бабця Цві сфотографована в салоні Oppitz в Кременці.Маю у групі фото моєї прабабці в тому ж салоні Oppitz і з тими ж декораціями”, – пише Kremenicer Łeben Kremenicer Łeben