![Ðа виÑ
ÑÐ´Ð½Ñ Ñ ÐÑеменÑÑ Ð²Ð»Ð°ÑÑÑвали Ð·Ð¼Ð°Ð³Ð°Ð½Ð½Ñ Ð¾Ð´ÑÐ°Ð·Ñ Ð· Ñеми видÑв ÑпоÑÑÑ (ÑоÑо, вÑдео)](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/06/festyval-sport2.jpg)
Насиченими різними заходами були вихідні у Кременці. Окрім розваг та культурних заходів у місті шанують і здоровий спосіб життя. Одразу в сімох видах спорту змагалися учасники на міському стадіоні, де відбувся фестиваль спорту присвячений Міжнародному Дню захисту дітей.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/06/festyval-sportu1.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/06/festyval-sportu3.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/06/festyval-sportu.jpg)
Погода того дня сприяла, відтак юні спортсмени мірялися силами у регбі, армспорті, кульовій стрільбі, настільному тенісі, футболі, легкій атлетиці, санному спорті. Організатори – відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Кременецької міської ради та Кременецька дитячо-юнацька спортивна школа імені Андрія Пушкаря висловлюють подяку за чудову відеозйомку Анатолію Лукащуку.