![Ñ
Ñо звеÑÑ
Ñ](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/06/teleshou.jpg)
На відоме телешоу «Нового каналу» «Хто зверху?» вдалося у якості глядача потрапити кременчанці Оксані Кожевніковій. Під час запису програми дівчина відчула атмосферу у студії, а в перервах сфотографувалася зі знаменитостями. Своїми враженнями поділилася у соцмережі.
– Цікаво бачити зйомку програми зсередини. Було дуже весело. Учасники дуріють, як діти і це круто. Краще відчувається атмосфера змагань між командами дівчат та хлопців, ніж по телевізору, – пише Оксана.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/06/teleshou1.jpg)